fbpx

Gizlilik Politikası

Cbk Mobil Ogrenci (“biz”, “bizim”, “bizler” veya “Uygulama”) olarak, kullanıcılarımızın gizliliğine saygı duyarız. Bu Gizlilik Politikası, Uygulama aracılığıyla sizlerden topladığımız bilgiler ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi verir.

Bilgi Toplama ve Kullanımı

Uygulamamız sadece dosya yükleme işlevselliği sağlamak amacıyla dosya erişim izni ister. Dosyalarınızı yüklemek için izin verdiğinizde, yalnızca yüklediğiniz dosya veya belgeleri alır ve işleriz. Dosyalarınızı yüklemek dışında herhangi bir kişisel bilginizi toplamayız veya kaydetmeyiz.

Kamera ve Mikrofon İzinleri

Uygulamamız, herhangi bir noktada kamera veya mikrofon erişimi istemez. Bu nedenle, bu tür verilere erişmek veya bunları kullanmak üzere herhangi bir izin talep etmeyiz.

Güvenlik

Tarafımızdan toplanan bilgilerin güvenliği sizin için önemlidir, ancak unutmayın ki internet üzerinden hiçbir iletim yöntemi veya elektronik depolama yöntemi %100 güvenli değildir. Dosyalarınızın güvenliğini sağlamak için ticari olarak kabul edilebilir yöntemleri kullanmaya çalışsak da, mutlak güvenliğini garanti edemeyiz.

Değişiklikler

Bu Gizlilik Politikası üzerinde zaman zaman değişiklik yapabiliriz. Herhangi bir değişiklik yaptığımızda, bu sayfada yeni Gizlilik Politikasını yayınlayacağız.

İletişim

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen kaanyagli@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Hemen Ara!